زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
  • تاریخ انتشار : 1403/02/11 - 09:39
  • تعداد بازدید : 91
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 87
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرماندار رزن میزبان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان

فرماندار رزن میزبان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان

فرماندار رزن میزبان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان
 
 
����در این دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن تقدیر از حمایت‌های فرماندار شهرستان اظهار داشت: همانطور که مستحضرید شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن یکی از شبکه‌های پرتلاش و فعال در بیشتر شاخص های استان است.
 
����فرماندار رزن در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان مطرح کرد:
دانشگاه علوم پزشکی استان به منظور اتمام پروژه بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی در حال ساخت شهرستان رزن اهتمام و پیگیری های لازم را انجام دهد که در دهه مبارک فجر بتوانیم از این پروژه برای خدمت رسانی به مردم بهره‌برداری کنیم.
 
����در این دیدار فرماندار شهرستان رزن ضمن تقدیر و تشکر از حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی استان در شهرستان و نگاه ویژه ایشان به بهره‌مندی مردم شهرستان رزن از خدمات شبکه بهداشت و درمان شهرستان به بیان نیازهای درمانی شهرستان رزن پرداخت و گفت:
نیاز شهرستان به پزشک متخصص و جراح از ضروریات و مطالبات اساسی شهرستان است که لازم است به این مسأله توجه ویژه شود.
 
����غفاری آثار افزود: در بخش رادیولوژی و سونوگرافی فقط یک پزشک به مدت ۱۵ روز از ماه داریم و ضرورت دارد تا به این مهم نیز توجه شود.
 
����علی اصغر غفاری‌آثار با بیان اینکه فقط یک پزشک بیهوشی در مدت ۱۵ روز از ماه داریم اضافه کرد ؛ پزشک متخصص چشم،متخصص گوش، حلق و بینی نداریم و متخصص اورولوژی فقط یک روز در هفته در سطح شهرستان در حال خدمت رسانی است که پاسخگوی نیاز مردم نیست. 
 
����فرماندار رزن همچنین ضمن بیان اینکه فقط یک پزشک عمومی در هر شیفت اورژانس بیمارستان داریم خواستار افزایش پزشک عمومی به سه پزشک عمومی شد و گفت: بخش آزمایشگاه بیمارستان ولیعصر عج شهر رزن نیاز به تامین دستگاه اتوآنالایزر دارد.
 
���� غفاری آثار در پایان از دکتر مجذوبی درخواست کرد تا به منظور اتمام و تکمیل مراکز جامع سلامت روستاهای چایان و سورتجین تا هفته دولت اقدامات و حمایت‌های لازم را انجام دهند.
 
����دکتر محمد مهدی مجذوبی رییس دانشگاه علوم پزشکی در این دیدار نیز گفت: شهرستان رزن یکی از شبکه‌های پرتلاش و فعال در بیشتر شاخص‌های استان است.
 
����وی افزود: مرکز بهداشت  و درمان این شهرستان در بسیاری از شاخص‌ها رتبه اول و دوم را به خود اختصاص داده  و در حوزه درمان نیز با بهره برداری از بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی و افزایش چشمگیر تخت‌های بستری و همچنین بخشهای پاراکلینیکی و تجهیزات تشخیصی و درمانی که منجر به افزایش خدمات درمانی بهتری در این شهرستان رقم خواهد خورد و امیدوارم با حمایت‌های شخص فرماندار و تعامل سایر دستگاه های مرتبط، همکاران حوزه سلامت با بهره برداری از بیمارستان در حال احداث شهرستان رزن بتوانیم در خدمت رسانی به مردم عزیز شهرستان موفق تر عمل کنیم.
 
���� روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن 
 
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 139410
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نشانی: 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 7
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 29705
تعداد کاربران بر خط 0